Logo strony
kredki Bambino

Dawno, dawno temu… powstały kultowe kredki Bambino

Stworzyła je polska firma St.Majewski, dzięki której wiele pokoleń dzieci wędruje przez świat z barwnymi wspomnieniami! W przedszkolu, szkole, w domu – kredki Bambino rysowały i nadal rysują najpiękniejsze obrazy dzieciństwa, prowadząc małych adeptów sztuki przez świat kolorów, nauki i wyobraźni. Rysowali nimi dziadkowie, rodzice, a teraz sięgają po nie dorośli w celach relaksacyjnych i hobbystycznych, a nade wszystko dzieci w zabawie i nauce. Często rekomendują je nauczyciele, polecają rodzice.

 

Kultowe, polskie kredki Bambino

Wykonane są z glinki kaolinowej, co nieporównywalnie podnosi ich walory użytkowe względem kredek świecowych czy woskowych. Mają intensywne kolory, doskonale kryją powierzchnię. Każda kredka posiada ochronną owijkę, zabezpieczającą dłonie przed zabrudzeniem, z indywidualnym motywem graficznym ułatwiającym naukę i rozpoznawanie kolorów – na każdej kredce inne zwierzątko. Kredki Bambino nie wymagają temperowania, płynnie zużywają się do końca. Spełniają wymagania zasadnicze dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz wymogi odpowiednich norm zharmonizowanych. Występują w atrakcyjnych szatach graficznych, z motywami uwielbianych przez dzieci licencji, m.in. Pusheen, Minionki, Minnie Mouse, Barbie, Frozen, Robert Lewandowski, Hot Wheels, Star Wars, Spiderman.

Kredki Bambino w oprawie drewnianej

Idealnie sprawdzają się, jako niezbędnik w szkolnym piórniku oraz jako narzędzie do rozwijania twórczych pasji. Odznaczają się wysoką jakością i szeroką gamą kolorystyczną. Grube i odpowiednio wyważone, idealnie dopasowują się do małej dłoni dziecka. Łatwo przywierają do podłoża i doskonale kryją po-wierzchnię. Są idealne do rysowania, wypełniania dużych płaszczyzn i wykonywania miękkich przejść pomiędzy kolorami. Wykonane są z glinki kaolinowej oraz wysokiej jakości certyfikowanego drewna lipowego ułatwiającego temperowanie. W większości zestawów znajduje się poręczna temperówka i atrakcyjna złota i srebrna kredka. Kredki Bambino pakowane są również w eleganckie metalowe opakowania, które nadają wyjątkowego charakteru, wydłużają ich trwałość, przez co świetnie sprawdzają się jako urodzinowy, czy mikołajkowy prezent. Co warte podkreślenia, produkowane są w Polsce w podwarszawskim Pruszkowie.

Trójkątne kredki Bambino

W oprawie drewnianej wyróżnia ergonomiczny trójkątny przekrój, który wymusza poprawny chwyt i właściwe ułożenie palców, co wspomaga najmłodsze dzieci w rozwoju motoryki małej. Dodatkowo kredki są grube i odpowiednio wyważone, dzięki czemu zapewniają idealne dopasowanie do małej dłoni dziecka. Produkowane są w Polsce z glinki kaolinowej oraz wysokiej jakości drewna ułatwiającego temperowanie. Rysują miękko, mają intensywne kolory. W zestawach występuje atrakcyjna złota i srebrna kredka oraz temperówka. Poza standardowymi opakowaniami 12, 18, 24 kol., kredki trójkątne Bambino można kupować na sztuki w 15 kolorach. Dla placówek szkolnychi przedszkolnych oferowane są w formie tzw. zestawów stolikowych 60 lub 144 szt.

Udostępnij ten post: