Logo strony

Karolina Józefowicz

Prezes Stowarzyszenia Strefa Wsparcia, współtwórczyni Kampanii “Odłącz się – Połącz się”, zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem autorskich programów profilaktycznych, opieką merytoryczną wszelkich działań związanych ze wspieraniem dzieci do 10 roku życia i ich rodziców. Wizjonerka i idealistka.

Z wykształcenia psycholog pracująca w nurcie niedyrektywnym. Zafascynowana ludźmi – ich potencjałem i różnorodnością. Pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. W swojej pracy łączy różne podejścia – jednak najmocniej czerpie z idei Porozumienia bez Przemocy oraz psychologii pozytywnej. Od dziesięciu lat wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli, szkoli również studentów kierunków psychologicznych i medycznych z komunikacji interpersonalnej.

Ukończyła interdyscyplinarne studia doktoranckie – psychologia rozwojowa, kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także szkolenie certyfikacyjne FamilyLab Polska. W swojej pracy szczególnie pasjonuje się: motywacją, samoregulacją i uzależnieniami behawioralnymi.

Prywatnie mama dwóch synków – Julka i Janka, pasjonatka podróży, dobrego kina i mocnej kawy.